Menu
Alışveriş Sepetim

Teslimat Bilgileri


Sipariş etmek istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra teslimat bilgilerini girebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz teslimat firması Aras Kargo ve MNG Kargodur.

 

TESLİMAT SÜRELERİSiparişinizi oluşturduktan sonra kargoya teslimat süreci 3 ile 5 iş günü arasındadır. Kargo firmalarının uzak bölge olarak gönderim yapmadığı bölgelerde siparişinizi ilgili kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Adresinizin teslimat alanı dışında olup olmadığını seçeceğiniz kargo firmasından öğrenebilirsiniz.KARGO ÜCRET POLİTİKASI

yenigibial.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerde 1000 TL üzerine ücretsiz kargo, 1000 TL altındaki siparişlerde kargo 30,50 TL'dir!

*Yenigibial, kargo kampanyası koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
KARGO TESLİM ALIMI

Siparişiniz kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı telefon ve e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı iletilir. Siparişleri ortalama 3 iş günü (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) içinde kargoya vermeyi hedefliyoruz.

Ürünler kargonun kabulü esnasında kontrol edilmelidir.

Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde Yenigibial sorumluluk kabul etmemektedir.

Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için;

ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alın ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturun.

Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

www.yenigibial.com sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatları İstanbul içi siparişlerde kendi özel kurye araçlarımız ile yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde Bovo Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı telefon ve e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı iletilir.

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür.

Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden www.yenigibial.com sorumlu değildir.

Not: Kargo firmaları hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan kolileri bina önüne kadar taşımaktadır.

Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşebilirsiniz.