Menu
Alışveriş Sepetim

Teşhir Telefonlar

Yenilenmiş Telefon Nedir?

Yenilenmiş telefon, ikinci el satılmak istenen telefonların bir takım testlere tabii tutularak eksik ya da hatalı özelliklerinin tespit edilmesi ve bu işlemlerin titizlikle giderilmesi, sıfır gibi tüm özelliklerinin çalışır hale getirilmesiyle satışa sunulan telefonlara denir.

Yenilenmiş telefon özellikle son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor. Peki, nedir bu yenilenmiş telefon? Günümüzde cep telefonu kullanımı oldukça yaygın. Pek çok işlemi kolaylıkla yapmaya yardımcı olan telefonlar aynı zamanda farklı avantajları da kullanıcıya sunuyor. Cep telefonları farklı markalar tarafından geliştirilerek kullanıcılara sunuluyor. Telefonlar sıfır ürün olarak satışa sunulduğunda orijinal kutusuyla birlikte satılıyor. Kullanıcılar telefonu herhangi bir nedenden dolayı kutusundan çıkarıp yeniden satmak isteyebiliyor. İkinci el telefon satışlarında cihazın değerinde ve fiyatında düşüş görülüyor. Fakat yenilenmiş telefon değerini koruyor. Yenileme işleminde telefonun yazılımsal, donanımsal ve kozmetik yenilemesi yapılıyor. Yenileme işlemi üzerine hizmet veren Senatech, refurbished cihazlar üzerine hizmet veriyor.

Yenilenmiş Telefon Hangi Aşamalardan Geçer?

Yenilenmiş telefon, uygulanan işlemler sayesinde cihazın yazılımı, donanımı ve gövdesi yenilenir. Cihaz, işlemler sonrasında sıfır kondisyona ulaştırılıp kullanıma sunulur. Senatech, yenileme için aldığı cihazlara bazı testler uygular. Testlerden elde edilen veriler incelenir.
Test aşamasında incelenen parçalar: Ön kamera, Ön kamera mikrofonu,Arka kamera,Kamera odaklama,Portre modu,Sim kart,Şebeke,İç hoparlör,Dış hoparlör,Sensör,Mikrofon,Kulaklık sesi ve soketi,Şarj soketi,Batarya,Wifi,Bluetooth,Gps,Flaş,Parmak izi,Face id,Titreşim,Ekran&Ekran dokunmatiği,Home tuşu,Ses tuşları,On off.

Yazılımsal ve donanımsal tüm parçalar tek tek kontrol edilir. Senatech, tecrübe sahibi profesyonel ekiple cihazları test aşamasına almaktadır. İnceleme sonrasında cihazın arızalı ve yeteri kadar çalışmayan parçaları tespit edilir, onarılır. Eğer cihazın görünümünü bozan kısımlar varsa değiştirilir. Yenilenecek telefonun fabrika çıkışı standartlarına getirilmesi için gerekli tüm işlemler özenle ve dikkatle uygulanır. Böylelikle cihazlar fabrika çıkışı standartlarına getirilir ve kullanıma sunulur.

Yenilenmiş Telefon Alınır mı?

Yenilenmiş telefonlarda çalışmayan ya da hatalı bir özellik olması durumunda sıfırıyla değiştirilmektedir ve telefonun arızalı parçası çalışır hale getirilmektedir. Ayrıca Senatech yenilenmiş telefonlarda 12 ay kendi garantisini vermektedir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla yenilenmiş telefon alabilirsiniz.
Yenilenmiş telefon kullanımı özellikle yurt dışında yaygındır. Türkiye’de de artık yenilenmiş telefon daha sık tercih edilmektedir. Fabrika çıkış standartlarına ulaştırılan bu cihazlar daha uygun fiyat aralığında satışa sunulur. Cihazlara uygulanan yenileme işleminde tüm parçalar orijinaldir. Farklı modeller arasında yapılan işlemde en çok yenilenmiş iPhone tercih edilmektedir. iPhone, yüksek fiyatlı olduğu için pek çok kullanıcı istediği modeli almakta zorlanır. Yenilenmiş telefon ise daha uygun fiyata aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Senatech, kalite standartları kapsamında verdiği yenileme hizmetiyle kesintisiz telefon kullanımı sunmaktadır. Orijinal telefon modelini uygun fiyata kullanmak isteyenler Senatech ile iletişime geçebilir. Farklı markalara ait telefon modelleri garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Yenilenmiş Telefon Garantili mi?

Evet, yenilenmiş telefon ürünlerimiz Senatech ' in 12 ay garantisi altındadır. Güvenle telefonları satın alabilirsiniz. 12 ay içerisinde kullanıcı hatası dışındaki tüm durumlarda garanti kapsamında hizmet verilmektedir. Bu sayede güvenle yenilenmiş telefon istediğiniz model alabilirsiniz.

Brand: Apple
Yenilenmiş iPhone 7 Plus Rose Gold 32GB A Kalite Özellikleri Yenilenmiş iPhone 7 Plus Rose Gold 32GB A Kalite , Apple tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen bir akıllı telefondur. Cihaz, 5.5 inçlik Retina HD ekran, 12 MP dual arka kamera, 7 MP True Tone ön kamera, A10 Fusion işlemci ve 3 GB RAM i..
5.899,00₺
Vergiler Hariç:5.899,00₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)