Menu
Alışveriş Sepetim

Saç Şekillendirici

Kişisel Bakım Aletleri

Her gün değişen dünyada kişisel bakımımıza daha fazla önem gösteriyoruz. Nasıl göründüğümüz yaşadığımız dünyada her an daha çok önem kazanıyor. Sabah kalkıyor işimize ya da okulumuza gidiyoruz dağınık saçlar ve tıraşsız bir saç sakal ile gezmektense daha düzenli ve temiz duran görünümler her zaman ilk tercihimiz oluyor. Saç sakal tıraş makineleri sayesinde erkekler saç sakal tıraşını artık kendileri rahatlıkla yapabiliyorlar. Özellikle farklı şehir ve ülkelere seyahat edenler buralarda uzun süre konaklayan kişilerin vazgeçilmezi haline geldi tıraş makineleri. Uzun süren ya da sıkça gerçekleşen seyahatler berber veya kuaför bulmayı zorlaştırıyor ancak küçük bir kutu içerisinde gelen tıraş makineleri bavula kolayca sığıyor ve berber gibi bir yer aramaya gerek bırakmıyor. Kadınlar için ise durum ve şartlar ne olursa olsun saç bakımı her koşulda öne çıkıyor. İşe ya da okula giderken arkadaşlarla buluşurken veya bir organizasyona katılırken en çok saçlar önem kazanıyor. Moduna, kıyafetine ya da katılacağı organizasyona göre saç şekli değişkenlik gösterebilir. Saç maşası, saç düzleştiricisi ya da farklı başlıklara sahip birden fazla seçenek sunulan saç şekillendiricileri en kurtarıcı ürünler arasında yer alıyor. Çeşitli saç ürünleri kullanarak yol, zaman, para ve enerjiden tasarruf edilebiliyor. Saç şekillendiriciler ile kuaför mükemmelliğinde her zaman hızlı ve istenilen sonuçlara ulaşılıyor.

Kişisel bakım aletleri içinde yer alan ve çok kullanılan ürünlerden biri ise epilasyon aleti ve lazer epilasyon aletidir. Epilasyon aleti yaz kış tüy problemlerini çözmek için kadınların en çok kullandıkları yardımcı elektronik aletlerinden biridir. Epilasyon aleti sayesinde evden çıkmadan istediğiniz bölge üzerinde rahatça kullanabilirsiniz. Her bölge için ayrı başlıklarıyla gelen epilasyon aletleri oldukça fazla kullanım kolaylığı sağlıyor. Lazer epilasyon aleti ise son zamanların en çok kullanılan ve tercih edilen kişisel bakım aletlerinden biri. Lazer epilasyon aleti hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıkça satın alınıyor.

Brand: ROWENTA
Rowenta CF3710 So Curls Automatic Curler Saç Şekillendirici İyi..
744,70₺
Vergiler Hariç:631,10₺
Brand: ROWENTA
Touch Up & Go SF1312 Kablosuz Saç DüzleştiriciRowenta For Elite Touch-up Go Kablosuz Saç Düzleştirici, hiçbir sorun yaşamadan her zaman en iyi şekilde görünmenize yardımcı olur. Kablosuz olma özelliği sayesinde saçlarınızı fiş olan ya da olmayan her ortamda kolaylıkla düzeltmenizi ve şekillendirmeni..
504,90₺
Vergiler Hariç:427,88₺
Brand: ROWENTA
Rowenta SF4412 Elite Liss & Curl Saç Şekillendirici iyi..
854,70₺
Vergiler Hariç:724,32₺
Brand: ROWENTA
Rowenta Creation CF2005 Saç Maşası Çokiyi..
248,60₺
Vergiler Hariç:210,68₺
Brand: ROWENTA
Rowenta CF9110 Brush Activ Compact Saç Fırçası Yenigibi..
990,00₺
Vergiler Hariç:838,98₺
Brand: ROWENTA
Fashion Stylist saç düzleştirici, maşa ve tost dalgası: Tek ürün, sınırsız stil!Fashion Stylist ile ruh halinizi ve stilinizi yansıtın! Bu 3'ü 1 arada saç düzleştirici, maşa ve tost dalgası yapabildiğiniz ürün ile çok sayıda modern görünüm yakalayabilirsiniz. Etkili düzleştirme için 2 entegre tarağı..
644,60₺
Vergiler Hariç:546,27₺
Brand: ROWENTA
Rowenta Premium Care buharlı saç maşasıyla kabarık buklelerin ve sağlıklı saçların keyfini çıkarın.Rowenta Premium Care buharlı bukle maşası kabarık bukleler ve daha sağlıklı saçlar sunar. Hydraboost teknolojisi ve bukle zamanlayıcı sayesinde saçın doğal su oranını korurken aşırı ısınma riski olmada..
1.098,90₺
Vergiler Hariç:931,27₺
Brand: ROWENTA
Rowenta Premium Care buharlı saç maşasıyla kabarık buklelerin ve sağlıklı saçların keyfini çıkarın.Rowenta Premium Care buharlı bukle maşası kabarık bukleler ve daha sağlıklı saçlar sunar. Hydraboost teknolojisi ve bukle zamanlayıcı sayesinde saçın doğal su oranını korurken aşırı ısınma riski olmada..
976,80₺
Vergiler Hariç:827,80₺
Brand: ROWENTA
CF3460 Premium Care Precious Curls Zaman Ayarlı Saç Maşası - 25 mmKusursuz buklelere sahip olmanız için Premium Care Precious Curls ultra bakım sağlayarak sayısız stil seçenekleri sunar. 3 Bakım Programı, göz alıcı ve sağlıklı sonuçlar için saç tipine ideal sıcaklık ve bukle zamanı kombinasyonu sağl..
1.098,90₺
Vergiler Hariç:931,27₺
Brand: ROWENTA
MUHTEŞEM PARLAK BUKLE VE DALGALAR Rowenta For Elite bukle maşası özel keratin ve turmalin kaplamasıyla göz alıcı bukleler ve muhteşem dalgalar yapar. Bu olağanüstü birleşim doğal görünümlü bukleleri güçlendirir. Saçı güçlendiren protein keratin, doğal iyon yayıcı etkisiyle statik elektriği ve kıvrıl..
601,70₺
Vergiler Hariç:509,92₺
Brand: ROWENTA
Rowenta CF3345 Şekillendirici Konik Seramik Saç Maşası 200 °C Yenigibi..
792,00₺
Vergiler Hariç:671,19₺
Brand: ROWENTA
Flower Touch Maşa CF3317Rowenta saç maşası, her gün kusursuz dalgalar yaratmanız için idealdir. Sabit 200 °C sıcaklık sayesinde hızlı sonuçlar sağlarken 25mm'lik çapı sayesinde uzun ve orta uzunluktaki saçlar için doğal bukle görünümü sunar. Seramik Tourmaline kaplama elektriklenmeyi önler, pürüzsüz..
485,10₺
Vergiler Hariç:411,10₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)