Menu
Alışveriş Sepetim

Saç Kurutma Makinesi

Kişisel Bakım Aletleri

Her gün değişen dünyada kişisel bakımımıza daha fazla önem gösteriyoruz. Nasıl göründüğümüz yaşadığımız dünyada her an daha çok önem kazanıyor. Sabah kalkıyor işimize ya da okulumuza gidiyoruz dağınık saçlar ve tıraşsız bir saç sakal ile gezmektense daha düzenli ve temiz duran görünümler her zaman ilk tercihimiz oluyor. Saç sakal tıraş makineleri sayesinde erkekler saç sakal tıraşını artık kendileri rahatlıkla yapabiliyorlar. Özellikle farklı şehir ve ülkelere seyahat edenler buralarda uzun süre konaklayan kişilerin vazgeçilmezi haline geldi tıraş makineleri. Uzun süren ya da sıkça gerçekleşen seyahatler berber veya kuaför bulmayı zorlaştırıyor ancak küçük bir kutu içerisinde gelen tıraş makineleri bavula kolayca sığıyor ve berber gibi bir yer aramaya gerek bırakmıyor. Kadınlar için ise durum ve şartlar ne olursa olsun saç bakımı her koşulda öne çıkıyor. İşe ya da okula giderken arkadaşlarla buluşurken veya bir organizasyona katılırken en çok saçlar önem kazanıyor. Moduna, kıyafetine ya da katılacağı organizasyona göre saç şekli değişkenlik gösterebilir. Saç maşası, saç düzleştiricisi ya da farklı başlıklara sahip birden fazla seçenek sunulan saç şekillendiricileri en kurtarıcı ürünler arasında yer alıyor. Çeşitli saç ürünleri kullanarak yol, zaman, para ve enerjiden tasarruf edilebiliyor. Saç şekillendiriciler ile kuaför mükemmelliğinde her zaman hızlı ve istenilen sonuçlara ulaşılıyor.

Kişisel bakım aletleri içinde yer alan ve çok kullanılan ürünlerden biri ise epilasyon aleti ve lazer epilasyon aletidir. Epilasyon aleti yaz kış tüy problemlerini çözmek için kadınların en çok kullandıkları yardımcı elektronik aletlerinden biridir. Epilasyon aleti sayesinde evden çıkmadan istediğiniz bölge üzerinde rahatça kullanabilirsiniz. Her bölge için ayrı başlıklarıyla gelen epilasyon aletleri oldukça fazla kullanım kolaylığı sağlıyor. Lazer epilasyon aleti ise son zamanların en çok kullanılan ve tercih edilen kişisel bakım aletlerinden biri. Lazer epilasyon aleti hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıkça satın alınıyor.

Brand: ROWENTA
Rowenta Elite 2100 W Saç Kurutma Makinesi Çokiyi..
627,00₺
Vergiler Hariç:531,36₺
Brand: ROWENTA
Rowenta CV3820 Moveling Effiwatts Saç Kurutma Makinesi İyi..
556,00₺
Vergiler Hariç:471,19₺
Brand: ROWENTA
Rowenta CV3820 Moveling Effiwatts Saç Kurutma Makinesi Çokiyi..
635,00₺
Vergiler Hariç:538,14₺
Rowenta CV1612 Handy Dry Saç Kurutma Makinesi Yenigibi
Yeni Gelenler
Brand: ROWENTA
KOLAY VE HIZLI SAÇ KURUTMA  PERFORMANSIMükemmel saç kurutma ve şekillendirme için Handy Dry2000 Effiwatt gücüyle %20 enerji tasarrufu sağlarken metal arka kapağı daha fazla hava akışına müsaade ederek üstün performans sağlar. 2 sıcaklık ayar, hafif ve ergonomik tasarımıyla kolay kullanım sunan Handy..
447,00₺
Vergiler Hariç:378,81₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)