Menu
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişiniz kargoya verildiği gün içerisinde takip bilgileri sms olarak kayıtlı telefonunuza gönderilmektedir. Siparişinizi size gönderilen takip bilgisi ile kontrol edebilirsiniz. Ayrıca üyelik oluşturarak vermiş olduğunuz siparişlerinizi Hesabım panelinde yer alan Siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

yenigibial.com’da satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler faturalı ve orijinaldir. Ürünlerimiz markaların kendisinden tedarik edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz markaların müşteri hizmetlerini arayarak ürünlerin orijinalliğini teyit edebilirsiniz. 

Müşteri ilişkileri numaramızdan ya da Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşarak talebinizi ekip arkadaşlarımıza iletebilirsiniz.

Müşteri İlişkileri: 0(850) 532 63 64

Whatsapp Destek Hattı: 0(501) 350 82 64 

Verilen siparişlerin 3 ila 5 iş günü içinde kargo çıkışları yapılmaktadır. Kargo firmasının hizmetine göre teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.

Kargo takip numaranız siparişiniz kargoya verildikten sonraki gün kayıtlı telefonunuza SMS olarak gönderilmektedir. 

Ödeme ekranında karşılaşılan herhangi bir sorundan dolayı kartınızdan ücret tahsil edilemediği durumlarda siparişiniz ödeme bekleniyor durumunda kalmaktadır. Kredi kartı ekstrenizi kontrol ederek ücretin çekilmediğini teyit edebilir sonrasında tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.

Kargo tarafından ürün tarafınıza teslim edilemediği durumlarda 3 iş günü boyunca kargo dağıtım şubesinde bekletilmektedir. 3 iş günü boyunca alınmayan kargolar tarafımıza geri dönmektedir. Kargo iade edildiğinde siparişiniz talebiniz doğrultusunda iptal ya da yeniden gönderim şeklinde işleme alınabilir.

Siparişleriniz gün içerisinde 16:00’a kadar verilmiş ise 16:00’dan önce değişim talebinizi +90 (850) 255 55 45  iletişim numaramızdan ilettiğiniz takdirde değiştirilebilecektir. 16:00’dan sonraki siparişler için ertesi gün 16:00’a kadar değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Satışını yaptığımız ürünler ikinci bir kişi tarafından kullanılmış ürünler değildir. Ürünlerimizin bazıları teşhir veya demo amaçlı kullanılmış olabilir.

1+1 bütün ürünlerde geçerli olmak üzere bir yıl marka garantisi bir yıl ise yenigibial.com garantisi olarak geçmektedir.

Ürünlerimiz Gebze depodan kontrolleri sağlanarak ana merkezimize ulaşmaktadır. Ürünlerin fotoğrafını çekmek mümkün değildir.

Satışlarımız yalnızca online olarak yapılmaktadır. Fiziki bir mağazamız yoktur.

Satın aldığınız ürünü 14 gün içinde koşulsuz iptal ve iade edebilirsiniz. Şirket politikası olarak değişim yapmamaktayız. Dilerseniz iade ettiğiniz ürünün ücretini yenigibial cüzdan hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Yenigibial cüzdan müşterilerine güvenli ve hızlı ödeme deneyimi sunar. Alışveriş için cüzdan içine belirlediğiniz miktarı yükleyebilir alışverişinizi cüzdan üzerinden tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda iptal ve iade yaptığınız ürünlerin ücretini de cüzdan bakiyenize yüklenmesini talep edebilirsiniz.